1. Ingūna Skujiņa (50pt) 2. Marta Kariņa (40pt) 3. Ingrīda Misāne (30pt)

Lielums: px
Sāciet demonstrējumu ar lapu:

Download "1. Ingūna Skujiņa (50pt) 2. Marta Kariņa (40pt) 3. Ingrīda Misāne (30pt)"

Transkripts

1 DYNAMI:T JAM`17 Gads apritējis un trešās DYNAMI:T JAM sacensības, kas tiek rīkotas Cēsu pilsētas svētku ietvaros, ir noslēgušās. Arī šogad mūs priecēja saule un labie laikapstākļi, kā rezultātā pēc balvām bija sabraukuši braucēji gan no Latvijas un Anglijas, gan kaimiņzemes Igaunijas. Gads apritējis un trešās DYNAMI:T JAM sacensības, kas tiek rīkotas Cēsu pilsētas svētku ietvaros, ir noslēgušās. Arī šogad mūs priecēja saule un labie laikapstākļi, kā rezultātā pēc balvām bija sabraukuši braucēji gan no Latvijas un Anglijas, gan kaimiņzemes Igaunijas. Šogad papildinājums sacensību ietvaros norisinājās arī Vans Latvijas Skeitborda līgas 3. (noslēdzošais) posms. Sacensību dienu iesākām agri, jau plkst laidām gaisā skateboard disciplīnu, kurā savas prasmes rādīja meiteņu, iesācēju, amatieru un pro grupu braucēji. Tām sekoja inline amatieru un pro grupas, un sačus noslēdza bmx disciplīnas braucēji abās iepriekš minētajās grupās. SKATEBOARD Cēsīs uz starta devās trīs meitenes, kuras draudzīgi savā starpā arī sadalīja godalgoto trijnieku. Īpaši jāuzteic mazā cēsniece Ingrīda, kura 5 gadu vecumā var lepoties ar dalību un trešo vietu skeita sačos.

2 1. Ingūna Skujiņa (50pt) 2. Marta Kariņa (40pt) 3. Ingrīda Misāne (30pt) Pēc tam savas prasmes rādīja iesācēji, kuros arī pieticīgs dalībnieku skaits vien trīs. Taču tas, ka maz, nenozīmē, ka nav, ko redzēt. Tieši uzvarētājs Dāvis Melnis parādīja,

3 ka arī skeita jaunā paaudze ir gatava sevi pierādīt, demonstrējot lielisku pirmo braucienu. 1. Dāvis Melnis (50pt) 2. Artūrs Jansons (40pt) 3. Jan Suts (30pt) Amatieru grupā sīvā cīņā par uzvaru devās 10 braucēji, no kuriem pieci turpināja cīņu finālā. Kvalifikāciju kā pirmais noslēdza cēsnieks Dāvis Dauksts, tomēr finālos pārāks izrādījās septiņpadsmit gadus vecais rīdzinieks Tomass Daugavietis. 1. Tomass Daugavietis (50pt) 2. Dāvis Dauksts (40pt) 3. Mārtiņš Reitups (30pt) 4. Edgars Vīns (20pt) 5. Aleksander Satškov (15pt) 6. Mart Peter (12pt)

4 7. Artis Strazdiņš (10pt) 8. Edijs Plūme (8pt) 9. Kristofers Ozols (6pt) 10. Lucas Jones (5pt) PRO grupā satikās labākie no labākajiem. Jau sākumā bija skaidrs, ka cīņa būs sīva, un līdz pat finālu pēdējam braucienam nebija skaidrs, kurš uzvarēs posmā un VLSL kopvērtējumā. 14 lieliski braucēji, traki triki, ātrums un emocijas. To visu baudīja gan braucēji, gan kuplais sanākušo skatītāju pulks. Kvalifikācijas braucienu rezultāti bija tik blīvi, ka tiesneši nolēma finālos dot iespēju sevi pierādīt nevis pieciem, bet septiņiem braucējiem. Tas rezultātus sagrieza ar kājām gaisā. Ja Niklāvs Vētra kvalifikācijā bija pēdējais, tad finālos rādīja labāko, ko spēj, un izcīnīja uzvaru. Negaidītu pārsteigumu sarūpēja cēsnieks Edijs Jansons, rādot labu sniegumu. Ja DYNAMI:T JAM`16 viņš izcīnīja 3.vietu amatieru grupā, tad šogad pēc kvalifikācijas braucieniem PRO grupā viņš ierindojās 4.vietā, pēc fināliem sačus noslēdzot kā sestais.

5 1. Niklāvs Vētra (50pt) 2. Rūdolfs Rorbahs (40pt) 3. Romario Siimer (30pt) 4. Miks Grantiņš (20pt) 5. Krišjānis Kalvāns (15pt) 6. Edijs Jansons (12pt) 7. Artūrs Nesaule (10pt) 8. Kaspars Polis (8pt) 9. Linards Vīksniņš (6pt) 10. Roberts Pikelis (5pt) 11. Marks Voroņenko (2pt) 12. Egons Avots (2pt) 13. Henrik Hundt (2pt) 14. Uģis Ķepulis (2pt)

6 Vadītāji: Arts Amoliņš, Kaspars Pizāns Tiesneši: Armands Blumfelds, Toms Bika, Rūdolfs Henčelis INLINE Parasti jau saka, ka tas, kurš dzīvo vistālāk, ieradīsies pirmais, bet mājinieks nokavēs. To pierādīja arī jaunie inline braucēji, kuri no Liepājas uz reģistrāciju ieradās kā pirmie, lai arī viņu uznāciens bija gaidāms vien 15:30. Kopumā tiesnesim Danijam Ješčenko bija jālemj par astoņu braucēju sniegumu, un parādītais patīkami pārsteidza gan dalībniekus, gan sanākušos skatītājus. 1. Valters Grasmanis (56,5) 2. Roberts Ludans (55,5) 3. Arūns Višs (53) 4. Vilnis Šneiders (48) 5. Jānis Vilnītis (34,5) 6. Reiners Blago (28,5) 7. Niklass Lapsa (27) 8. Dominiks Paltiņš (24)

7 PRO grupas inline braucēji, kā vienmēr, bija gatavi parādīt labāko, uz ko ir spējīgi. Arī šogad starp dalībniekiem bija SHE FIX komandas pārstāve Liene Nulle, kurai, kā izskatās, Cēsīs patīk. Tiesnesis Danijs atzina, ka līmenis bija labs, un tam visticamāk piekritīs ikviens, kurš redzēja, kā slido pieredzējušie inline braucēji. Beigu beigās tika noskaidroti trīs labākie, kurus par tādiem noteikti varam saukt, jo pēdējo trīs gadu laikā katrs no tiem DYNAMI:T JAM sačos ir ieguvis galveno naudas balvu un atstājis parku kā uzvarētājs.

8 1. Edgars Rozentāls (63,5) 2. Niklāvs Katlaps (61,75) 3. Raimonds Prūsis (56) 4. Tomass Meženiks (54,5) 5. Toms Baltmuguris (50,75) 6. Artis Valents (49,5) 7. Liene Nulle (44,5) Vadītājs: Arts Amoliņš Tiesnesis: Danijs Ješčenko BMX Tuvojoties vakaram, pienāca kārta saču noslēdzošajai disciplīnai, kurā šogad startēja visvairāk braucēju. Bmx amatieru grupā tiesnesim nebija viegli, no 19 braucējiem jālemj, kuri trīs ir labākie. 1. Lauris Bērziņš 2. Armands Boikovs 3. Edgars Irmejs 4. Ņikita Vinogradovs 5. Horens Rozītis 6. Lauris Ciguzis

9 7. Eduards Portnajs 8. Daniels Daņilovs 8. Kristians Lapsa 10. Eduards Bērziņš 11. Dāvis Kristers Rozenbergs 12. Matīss Loginovs 13. Patriks Jaansalu 14. Vladislavs Pahotiks 15. Ralfs Ozols 16. Mārcis Bogdanovičs 17. Pēteris Meržejevskis 18. Elvis Šumskis 19. Mārtiņš Fomins-Ķipsts Gan dalībnieki, gan skatītāji šogad bija pacietīgi. BMX PRO grupu sākām vien 19 vakarā, bet visi ar sajūsmu gaidīja gan tehniskus trikus, gan šovu. Un tas viss bija. Rezultātā uzvara 15 gadus vecajam Parbmx braucējam Marekam Kuhaļskim, kuram sekoja komandas biedrs Kārlis Leitis un Greentrials pārstāvis Dāvis Līcītis. 1. Mareks Kuhaļskis 2. Kārlis Leitis 3. Dāvis Līcītis 4. Rendijs Bērziņš 5. Krists Kaņuks 6. Ernests Šulcs 7. Aigars Krjukovs 8. Dāvis Ozoliņš 9. Artūrs Lūriņš Vadītājs: Ernests Šulcs Tiesnesis: Ingus Rutulis Par pasākuma iemūžināšanu jāpateicas

10 Foto: Nauris Dollins ( Ramona Goba ( Edgars Jonaitis ( Video: Treileris - ( Full - ( Directed & Cam I - Konstantīns Makarovs Air Cam & Cam II - Reinis Baltiņš Vilnis Montage - Kaspars Alksnis Vislielāko paldies pelnījuši esat visi jūs dalībnieki, rīkotāji, sponsori un skatītāji, bez kuriem DYNAMI:T JAM Cēsīs nebūtu noticis. Paldies sponsoriem un atbalstītājiem: A/S Cēsu Alus, Latvijas Skeitborda federācija, Taktika.lv, Parbmx, Boards.lv, VANS, Element, AERODIUM, Aktīvās atpūtas parks Karjers, Studio Pizza Aktīvās atpūtas parks Ozolkalns, SIA Vinnis, SIA Livonia, EŽI, Biedrība Youth for City City for Youth, Cēsu Kultūras centrs, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Izglītības un zinātnes ministrija, Cēsu novada pašvaldība. Personīgi īpašs paldies Mikam Grantiņam, Baibai Purvišķei-Priedei, Kasparam Pizānam, Ingum Rutulim, Ramonai Gobai un Ilvai Grantai. Jūs esat nepārspējami! Tiekamies nākamgad! // See you all next year! Sagatavoja: Edīte Mežciema Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

11